Українська
0 (98) 962-83-83
0 (432) 26-36-49
вул. Гонти, 92 Б м. Вінниця 21011 Україна
КОМПАНІЯ «АВТОТРАНС-СЕРВІС» — перевезення зерна, борошна, інших сипучих товарів. Форма оплати будь-яка (б/г, готівка), для постійних клиентів скидки.
НОВИНИ:
Наші гарантії: якісні та економічно вигідні вантажні перевезення по Україні, ввічливе та оперативне обслуговування, а також бережливе ставлення до Вашого вантажу.
Наша місія — вчасні перевезення. Ми відповідальні за своєчасну доставку Ваших товарів, а відтак Ви можете розширювати межі бізнесу і отримувати додаткові прибутки.
Основні послуги компанії:
  • перевезення насипних вантажів харчового призначення, зернових (пшениця, ячмінь, кукурудза), комбікорму та мінеральних добрив;
  • безтарне перевезення борошна;
  • перевезення будівельних матеріалів, металу, палетів;
  • перевезення продуктів харчування.
Автопарк компанії:
  • сучасні та надійні автомобілі зерновоз-контейнеровоз «Mercedes-Actros» із причепом (4 одиниці, повна масса 44 т і об'ємом 90 куб.);
  • борошновози «Renault» (2 одиниці, вантажопідйомність до 30 т);
  • MAN TGX самоскид (об'єм 75 куб)
Регулярні перевірки технічного стану та своєчасний ремонт — гарантія стовідсоткової справності нашого транспорту. Всі автомобілі обладнані GPS-навігаторами, що дозволяє відстежувати їхній рух, розхід пального та місцезнаходження у будь-яку пору доби.

«Автотранс-сервіс» запрошує до співпраці підприємства малого та середнього бізнесу, а також приватних осіб! На нашому сайті Ви можете зробити замовлення on-line, заповнивши відповідну форму і замовивши транспортні послуги. Ми зв’яжемось із Вами, дамо відповідь на усі запитання, індивідуально розрахуємо маршрут і вартість перевезення. Ми подбаємо про збереження товару та належне оформлення супровідної документації. І, безперечно, вчасно доставимо вантаж до місця призначення!